مدرسه آموزشی / تفریحی / تابستانی ترکیه

این مدرسه بین‌المللی تابستانی زبان، فرهنگ‌های مختلف را در سرزمین تمدن، طبیعت و تاریخ، در هم می‌آمیزد. یکی از ابزارهایی که این مدرسه تابستانی برای یادگیری زبان انگلیسی بکار می‌برد، استفاده عملی از مفهوم اتحاد و همبستگی در میان دانش‌آموزان است که دری جدید را برای کشف فرهنگ‌های مختلف به روی آنها می‌گشاید. در انتهای این برنامه تابستانی، دانش‌آموزان احساس پویاتری برای جستجو در فرهنگ‌های مختلف و رغبت بیشتری برای سفر به ناشناخته‌ها خواهند داشت.

یکی از اهداف این مدرسه تابستانی ایجاد حس کنجکاوی برای آموختن فرهنگ‌های گوناگون به نسل جدید است تا آنها را برای پذیرش فردیت افراد مختلف جامعه آماده سازد. در این کمپ تابستانی این اطمینان به خانواده‌ها داده می‌شود که دانش‌آموزان می‌توانند از طریق شرکت در برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی، به بالاترین سطح از توانایی‌های فردی خود از طریق گسترش افق دیدشان برسند.

مزایای شرکت در این کمپ تابستانی

 

این مدرسه تابستانی دو برنامه جذاب و جامع را برای دو گروه سنی مختلف تدارک دیده است که عبارتند از :

-International English Summer School برای گروه سنی 10 تا 17 سال

-Mom and Me برای گروه سنی 6 تا 10 سال

1- International English Summer School

همانگونه که ذکر شد، این کمپ تابستانی برای دانش‌آموزان رده سنی 10 تا 17 سال تدارک دیده شده است که از دو بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از :

-آموزش زبان انگلیسی

-برنامه‌های تفریحی، ورزشی و گردشی که در ادامه بصورت مفصل به آنها اشاره خواهد شد.

این کمپ تابستانی از تاریخ 17 جون 2019 (27 خرداد 1398) آغاز شده و در تاریخ 1 سپتامبر 2019 (10 شهریور 1398) خاتمه می‌پذیرد. دانش‌آموزان برای شرکت در این برنامه تابستانی، می‌توانند دوره دو هفته‌ای و یا چهار هفته‌ای را انتخاب نمایند.

تاریخ‌های شروع و پایان این کمپ تابستانی برای دوره‌های حضور دو و چهار هفته بصورت ذیل است :

آموزش زبان انگلیسی

بخش آموزش در این مدرسه تابستانی بر آموزش زبان انگلیسی متمرکز است. دانش‌آموزان در این دوره، 36 ساعت آموزش زبان در قالب دو رویکرد تئوریک (کلاس درس) و کاربردی (آموزش زبان درحین فعالیت‌های گردشی و تفریحی)، خواهند داشت. ویژگی‌های برنامه آموزشی این کمپ تابستانی عبارتند از :

برنامه‌های تفریحی، ورزشی و گردشی مدرسه تابستانی

برنامه‌های تفریحی و گردشی این کمپ تابستانی بسته به تعداد هفته‌های انتخابی دانش‌آموزان (دو یا چهار هفته) متفاوت بوده و مطابق جدول ذیل تعیین می‌گردد :

هفته اول

هفته دوم

هفته سوم

هفته چهارم

2- Mom and Me

این کمپ تابستانی برای دانش‌آموزان رده سنی 6 تا 10 سال تدارک دیده شده است که از دو بخش اصلی تشکیل شده است که عبارتند از :

-آموزش زبان انگلیسی

-برنامه‌های تفریحی، ورزشی و گردشی که در ادامه بصورت مفصل به آنها اشاره خواهد شد.

این کمپ تابستانی از تاریخ 17 جون 2019 (27 خرداد 1398) آغاز شده و در تاریخ 1 سپتامبر 2019 (10 شهریور 1398) خاتمه می‌پذیرد. دانش‌آموزان برای شرکت در این برنامه تابستانی، می‌توانند دوره دو هفته‌ای و یا سه هفته‌ای را انتخاب نمایند. ویژگی منحصر بفرد این کمپ تابستانی، امکان حضور و همراهی مادر دانش‌آموز در تمام مراحل برگزاری کمپ با فرزند خویش است. همچنین، در این کمپ تابستانی، فعالیت‌های متنوعی برای مادران دانش‌آموزان در زمان برگزاری کلاس‌های زبان فرزندانشان، برای آنها تدارک دیده شده است.

تاریخ‌های شروع و پایان این کمپ تابستانی برای دوره‌های حضور دو و سه هفته بصورت ذیل است :

آموزش زبان انگلیسی

بخش آموزش در این مدرسه تابستانی بر آموزش زبان انگلیسی متمرکز است. دانش‌آموزان در این دوره، 24 ساعت آموزش زبان در قالب دو رویکرد تئوریک (کلاس درس) و کاربردی (آموزش زبان درحین فعالیت‌های گردشی و تفریحی)، خواهند داشت. ویژگی‌های برنامه آموزشی این کمپ تابستانی عبارتند از :

برنامه‌های تفریحی، ورزشی و گردشی مدرسه تابستانی

برنامه‌های تفریحی و گردشی این کمپ تابستانی بسته به تعداد هفته‌های انتخابی دانش‌آموزان (دو یا سه هفته) متفاوت بوده و مطابق جدول ذیل تعیین می‌گردد :

در ادامه برنامه زمانبندی فعالیت‌های مربوط به دانش‌آموزان در این کمپ تابستانی به ارائه می‌گردد :

هفته اول

هفته دوم

هفته سوم

محل اسکان دانش‌آموزان در کمپ تابستانی

محل اسکان دانش‌آموزان در کمپ تابستانی International English Summer School، در اتاق‌های دو نفره است با سرویس و حمام جداگانه است. اتاق‌های دانش‌آموزان دارای امکاناتی از قبیل تلوزیون، یخچال و Wifi رایگان بوده و بطور مرتب توسط کارکنان مجموعه نظافت می‌شوند. همچنین، کارکنان این مدرسه تابستانی، هفت روز هفته و در تمام طول شبانه‌روز در این ساختمان‌ها حضور دارند و دانش‌آموزان را همراهی می‌نمایند.

محل اسکان دانش‌آموزان و مادران آنها در برنامه Mom and Me، در هتل‌های چهارستاره‌ای است که در نزدیکی و اطراف محل برگزاری کمپ تابستانی قرار دارند.

هزینه مدرسه تابستانی