درباره هولدینگ بینا :

تصمیم به تحصیل در خارج از کشور (چه در مقطع دبیرستان و چه در مقطع تحصیلات تکمیلی)، برای ساختن آینده کاری و زندگی، تصمیم بزرگ وسرنوشت‌سازی است. این موضوع، برای خانواده‌هایی که فرزندان خود را برای تحصیل در مقطع پیش از دانشگاه (مدارس شبانه‌روزی)، به خارج از کشور اعزام می‌نمایند، حساسیت دو چندان دارد. اطلاعات صحیح و دقیق، اولین و مهم‌ترین نیاز یک متقاضی است. قوانین و شرایط دائما در حال تغییر هستند و به همین دلیل دقت در انتخاب مشاور و وکیل مناسب به منظور دریافت مشاوره صحیح و هوشمندانه، مهمترین ابراز کسب موفقیت است.

توجه به موضوعاتی از قبیل شرایط علمی، مالی و علاقمندی‌های متقاضی و همچنین داشتن اطلاعات دقیق و بروز در خصوص تحصیل در مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها کشورهای مختلف، سیستم‌های آموزشی این کشورها، شرایط اخذ پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی، یک مشاور را قادر می‌سازد که بهترین پیشنهادها را به متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ارائه نمایند.

موسسه حقوقی بینا، مرکزی جهت تسهیل در پروسه مهاجرت و تحصیل شما به خارج از کشور می‌باشد. سیاست اصلی ما بیان صادقانه تمام واقعیت ها است تا متقاضی تصمیمی کاملاً آگاهانه اتخاذ نماید. هدف ما تنها کمک به ورود شما به کشورهای دیگر نیست بلکه هدف فراهم ساختن زمینه‌های زندگی بهتر پس از ورود متقاضی به کشور مقصد است. این موسسه نمایندگی بسیاری از مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر در کشورهای انگلستان، سوئیس، کانادا، آلمان، اتریش و مالزی را دارا بوده و با تکیه بر کادر مجرب خود، مسیر مهاجرت تحصیلی را برای متقاضیان خود هموار می‌نماید.